Gizlilik Politikası

Gizlilik

sahipsiz.com üyelik kaydı aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi herseyilanimda' nın görevidir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler işbu sözleşme'de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

Sistemsel Sorunların Çözümü

Sistemsel sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için sahipsiz.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz, çeşitli ilanlarınızı yayına almak, hizmetlerimizi sunmak, hizmetlerimizin sürekliliği ve geliştirilmesi amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

 

Üyelik ve Vitrin

Üyeler sınırsız ve ücretsiz ilan yayınlama ve vitrin hizmetlerini kullanma hakkına sahiptir. 


sahipsiz.com hiçbir bilginizi 3. şahıslarla paylaşmaz. Gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder