sahipsiz.com | Türkiye'nin İlan & Alışveriş Platformu
emlakjet İlana Git
📍 Si̇vas / Hafi̇k / Sofular Köyü Mah.

SİVAS HAFİK SOFULAR KÖYÜNDE SATILIK ARSA

₺390.000
TRABZON İNVEST SİVAS HAFİK SOFULAR KÖYÜ SATILIK BAĞ & BAHÇE 390,000 TL
İlan No
100974

İlan Tarih
09.04.2026
ÖzellikDeğer
Türü Arsa
Kategorisi Satılık İmar
Durumu Genel Fiyat
Fiyatı 1.560 TL/m²
Metrekare 250 m² Tapu
Uygunluk Krediye Uygun
Takas Var Kat
Karşılığı Verilemez
Ada 141
Parsel 1 Fiyat
Boyalı veya Değişen Parçalar
Orjinal Lokal Boyalı Boyalı Değişen

İlan Sahibi

👤 Ad: Bilinmiyor Panele Git
📧 E-posta:
📞 Telefon: