SAHİBİNDEN ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR BOĞAZİÇİ MAHALLESİ SATILIK KONUT İMARLI 690,000 TL
İlan No
100943
İlan Tarih
09.04.2026
/?= $ad['features']; ?>
| Özellik | Değer |
|---|
|
Türü
|
Arsa |
|
Kategorisi
|
Satılık
İmar |
|
Durumu
|
Birim Fiyat
Görüntülü Gezilebilir |
|
Fiyatı
|
1.695 TL/m² |
|
Metrekare
|
407 m²
Tapu |
|
Uygunluk
|
Yatırıma Uygun
İpotek |
|
Takas
|
Var
Kat |
|
Karşılığı
|
Verilemez |
|
Ada
|
947 |
|
Parsel
|
118 |
|
Kaks
|
Belirtilmemiş |
|
Gabari
|
6.50
Bağlı Olduğu |
|
Belediye
|
ş.koçhisar
Yatırıma |
|
mi?
|
Hayır |
Boyalı veya Değişen Parçalar
Orjinal
Lokal Boyalı
Boyalı
Değişen